Güncel Haberler

DSP Lideri Aksakal ile DEM Partili Sakık arasında Meclis bahçesinde tartışma! “Dayı mısın sen?”

TBMM'nin 23 Nisan'daki olağanüstü oturumunda konuşan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, DEM partili bazı belediyelerde Türk bayrağı ve İstiklal Marşı tartışmalarına tepki gösterdi.

O SÖZLERİN ARDINDAN TARTIŞMA BAŞLADI

Demokrat Parti üyesi Sırrı Sakık'ın Aksakal'ın şu sözlerine tepki göstermesi üzerine tartışma çıktı: “Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde bazı yerel kurumlarımızın milli değerlerimize karşı ayaklanma girişiminde bulunmaya başlaması, Hedeflenen topraklardan biri olan Türkiye'deki alt yapıdaki düzensizlik bunun en açık kanıtıdır.” .

İkili arasında yaşanan gerginlik Meclis bahçesine de sıçradı. O anlar cep telefonu kamerasına da yansırken Sakık, Meclis bahçesinde gördüğü Aksakal'a şunları söyledi: “Yalan söylediğin için kabasın. Halka, partiye iftira atıyorsun. Partinin her şeyini bir üyeye sattın.” Parlamentonun.”

Sakık'ın bu sözlerine yanıt veren Aksakal, “Hakkınızda neden soruşturma açtılar? Amca mısınız? Sen burada değil dağda eşkıyalık yapıyorsun. Seni yalnız mı bırakayım?” Taraflar sözlü tartışmanın ardından içeri girdi. (DHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Çöl tozu tüm ülkeyi etkiledi!  Uzman nedenini açıkladıÇöl tozu tüm ülkeyi etkiledi! Uzman nedenini açıkladı
    İYİ Parti'nin olağanüstü kongreye davetine ilişkin karar! İYİ Parti'nin olağanüstü kongreye davetine ilişkin karar!
Kocaeli'de lise öğrencisi dövülerek öldürüldü!  Ailenin karara tepkisi: Bu kadar ucuz olamazKocaeli'de lise öğrencisi dövülerek öldürüldü! Ailenin karara tepkisi: Bu kadar ucuz olamaz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu