Güncel Haberler

Fiyatı 2 bin 199 TL’ye düştü! Philips 15’i 1 Arada Erkek Bakım Seti indirime girdi

Son zamanlarda saç, sakal ve vücudun tek makineyle tıraş edilmesini sağlayan tıraş makineleri sıklıkla tercih ediliyor. Uzun vadede ekonomik ve pratik olan bu üçü bir arada tıraş makineleri, hızlı tıraş sırasında zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Tek cihazla hızlı, pratik ve etkili bir tıraşın keyfini çıkarmak istiyorsanız Philips 15’i 1 Arada Erkek Bakım Seti’ne şimdi özel indirimle göz atabilirsiniz, işte detaylar!

Philips 15’i 1 Arada Erkek Tıraş Seti – Yüz/Saç/Vücut (ıslak/kuru kullanım) MG7940/15


Philips 15’i 1 arada erkek bakım seti; Saç, yüz ve vücut bakımında ıslak ve kuru olarak kullanılır. Cihaz tamamen yıkanabilir olup kolay bir tıraş deneyimi sunar. 15 farklı aksesuar içerir. Bunlar arasında tıraş aksesuarları, tıraş bıçakları, sakal düzeltme aksesuarları, saç kesme aksesuarları ve vücut tıraş aksesuarları gibi çeşitli parçalar yer alıyor. Uzun pil ömrüne sahiptir. Kablosuz kullanım için tam şarj edildiğinde 120 dakika sürekli kullanım sağlar. Philips 15’i 1 arada erkek tıraş seti, hassas bir tıraş ve kesim sağlamak için hassas kontrol ayarlarına sahiptir. İsteğe göre kesebilir. Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde her yere taşınabilir. Bu set, tüm parçaları derli toplu ve düzenli tutabilmeniz için aksesuarlar için alana sahiptir. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı kolaydır. Elde kolaylıkla tutularak kontrollü bir şekilde kullanılabilir.

Kullanıcılar ne diyor?

Philips MG7940/15 15’i 1 Arada Erkek Tıraş Seti kullanıcı yorumlarına baktığımızda; Bazı kullanıcılar, setin çok fonksiyonlu olmasını ve farklı aksesuarlarıyla geniş bir kullanım alanı sunmasını beğeniyor. Aynı zamanda setin sağlam ve dayanıklı olduğunu, pil ömrünün uzun olduğunu iddia eden kullanıcılar da var. Bazı kullanıcılar yumuşak bir tıraş sağladığını söylüyor. Ancak bazı kullanıcılar bazı parçaların performansının diğerlerinden daha düşük olduğunu fark ediyor. Genel olarak Philips 15’i 1 arada erkek tıraş setini kullananların çoğunluğunun memnun olduğunu görüyoruz.

Ürünü keşfedin

Bu içerik 5 Şubat 2024 tarihinde yayınlanmıştır. Listelenen ürünlerin indirimli fiyatları ve fiyatları, içeriğin yayınlanmasından bu yana değişmiş olabilir.

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu