Güncel Haberler

‘Gerçekten salak olmak çok büyük bir ayrıcalık’

Defne Samyeli ile bir buçuk yıl birliktelik yaşadıktan sonra gönlünü Serenay Sarıkaya'ya kaptıran Cem Yılmaz, 2021 yılında Sarıkaya ile ilişkisine başladı. Bu ilişkinin ne kadar süreceği tartışmaları başlarken çiftin aşk hikayesi de aynı şekilde sona erdi. yıl.

Şu sıralar Necla Karahalil ile değişken bir aşk ilişkisi içinde olduğu konuşulan Cem Yılmaz'ın, “GQ Global Creativity Awards” gecesinde dekolteli elbisesiyle günün konuşulan eski aşkına gönderme yaptığı düşünülüyordu. .

Sebebi ise ünlü komedyenin dekolteli pozları tartışırken Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaşması. Birçok kişi bu karenin Serenay Sarıkaya'nın “göğüslerine” gönderme olduğunu düşünüyordu.

Ekran görüntüsü_3

ESKİ SEVGİLİSİNİZE GÖNDERİR MİSİNİZ?

Cem Yılmaz'ın, eski sevgilisine gönderme yaptığı düşünülen paylaşımı, sosyal medyada büyük tepki çekti. Bu paylaşımdan sonra bir süre sessiz kalan ünlü komedyen, tepkilerin artması üzerine tek gözünün görme yetisini kaybettiği için böyle bir paylaşım yaptığını söyledi.

Ekran görüntüsü_4

Dekolteli elbisesiyle boy gösterdiği New York'tan yeni fotoğraflar paylaşan Sarıkaya'nın şaşı pozu, Cem Yılmaz'a misilleme olarak algılandı.

Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde bir paylaşım daha paylaştı. Yorumları sınırlandırırken yeni bir fotoğraf paylaşan Yılmaz, “Üzgünüm 🙂 ama iyiyim 🌹 biraz mutluluk” notuyla yine paylaşım olarak değerlendirildi.

Cem Yılmaz'ın paylaşımlarına olumsuz yorumlar yapılsa da ünlü komedyen bu eleştirilere kayıtsız kalamadı ve X hesabından sert bir paylaşım yayımladı. medya yine kendilerine eğlence buldular nedense bende buldular 🙂 gerçek aptal olmak büyük bir ayrıcalık, tadını çıkarın.” . Umurumda değil, bu senin hayatın, bu benim işim.” diye gösterdi.

Ünlü komedyenin bu tweetinin altına gazeteci Uğur Dündar da Yılmaz'a destek verdi. Uğur Dündar, “Cem Yılmaz bizim gururumuzdur. İyi ki Türkiye'de bir Cem Yılmaz var. Saygılarımla canım kardeşim.” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Korkunç açıklama!  İşte Benim Stilim yarışmacısı erkek arkadaşı tarafından öldürüldüKorkunç açıklama! İşte Benim Stilim yarışmacısı erkek arkadaşı tarafından öldürüldü
Nüfus kütüğüne 'Erol' yazıyordu!  Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.Nüfus kütüğüne 'Erol' yazıyordu! Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.
Karısını öpmeye doyamadı! Karısını öpmeye doyamadı! “Hadi tatlım”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu