Güncel Haberler

Okan Buruk transfer istediği mevkiyi açıkladı!

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Ümraniyespor karşılaşmasının ardından transfer açıklaması yaptı.

Okan Buruk yaptığı açıklamada, “Sol beke takviye yapacağız. Yerli de olabilir, yabancı da olabilir. Her ikisi de olabilir ama şu anda net olarak tamamlama aşamasında olduğumuz bir transfer yok. Elimizdeki oyuncular arasında başka bölgeler için de oyuncular belirledik.” “Satış olursa, yer açarsak farklı bir role taşınabilir. Kulübün kasasına girecek para bu anlamda önemli.” dedi.

“TRANSFERLERİ ALIYORUZ”

Okan Buruk, şunları söyledi: “Şu anda tek düşüncemiz kadromuzdaki oyuncularla maç oynamak. Transferi değerlendireceğiz. Önceliğimiz sol bek. Eksikliğimiz orada. Teknik direktör olarak ilk dileğim sol bek. “. Geçen sene diğer rolde yaşadık, Türkiye’de piyasa açıldığında farklı bir şey olabilir.” “Zaniolo gibi. Bekleyeceğiz. Birisini almamız gerekiyorsa bizi ileriye taşıyacak bir oyuncu almak isteriz.” dedi.

“İYİ OYUNCULARIMIZ VAR”

Oyuncuların performanslarına da değinen Buruk, şöyle konuştu: “9 oyuncu geldi, hepsinin performansını almaya çalışıyoruz. Bir rekabet var. Bazen daha az zaman aldı, bazen daha fazla. Oyuncuları da görüp değerlendirmek istiyorum. Sonraki dönemde iyi oyuncularımız var. Bazılarından daha az performans aldık ama bazılarından daha fazla performans aldık. Değişim her zaman olabilir.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu