Güncel Haberler

Paşinyan’dan Altyapı Bakanı Sanosyan’a azar: Daha ne kadar talimat vermem gerekiyor?

Ermenistan’da Başbakan Nikol Paşinyan, Bakanlar Kurulu toplantısında elektriklerin kesilmesi üzerine Altyapı Bakanı Gnel Sanosyan’ı azarladı. Paşinyan’ın konuşması sırasında toplantı odası karanlığa gömülürken, kısa süre sonra elektrikler yeniden verildi. Elektrik kesintisine öfkelenen Paşinyan, Altyapı Bakanı Gnel Sanosyan’a dönerek şunları söyledi: “Ermenistan’da elektriğin kalitesi konusunu sürekli gündeme getiriyoruz ve bu konu henüz çözülmüş değil. Daha kaç talimat vermem gerekiyor? “10 yıl boyunca aynı konuda talimat veremem değil mi?” dedi.

“ÜLKEMİZİN ELEKTRİĞİ DÜŞÜK KALİTELİ”

Tepkisi sırasında hız kesmeyen Paşinyan, hükümet binasında da elektrik kesintilerinin yaşandığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Ben de size bunu söylüyordum Sayın Sanosyan. Bugün Genelkurmay Başkanıyla da bu konuyu görüştüm. Elektriğin kalitesi konusunu sürekli gündeme getiriyoruz ve tutarlı değiliz. Talimat verebilsem de 10 yıl boyunca bu tavsiyeyi veremem. Ülkemizde elektrik kalitesizdir. Bu binadaki ışıklar da titriyor. “Kesilmesi sürpriz bile değil” dedi. (İHA)

Ekran görüntüsü_4

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kocası dehşete düşürdü!  7 aylık bebeğiyle birlikte gözaltına alındıKocası dehşete düşürdü! 7 aylık bebeğiyle birlikte gözaltına alındı
Evde ölü bebek doğuran kadın hayatını kaybettiEvde ölü bebek doğuran kadın hayatını kaybetti
Bağlaması Erdoğan'a verildi!Bağlaması Erdoğan’a verildi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu