Güncel Haberler

Survivor Ekstra yorumcusu Hanzade Durmuş, Sema Aydemir’i tanımadığını söyleyince ortalık karıştı! ‘Oraya oturmuş yamuk…’ diyerek sert çıktı

TV8’in büyük ilgiyle takip edilen Survivor yarışması bu sezona yoğun bir başlangıç ​​yaptı. Her bölümünün sosyal medyada günün gündemi olduğu yarışmada bu kez Survivor Ekstra yorumcusu Hanzade Durmuş’un sözleri sosyal medyada günün gündemi oldu.

Hanzade Durmuş’un Sema ve Seda’yı eleştirmesi ve ardından onları tanımadığını açıklaması ortalığı karıştırdı. Sema Aydemir, kendilerini tanımadığını söyleyen Hanzade’ye sert yanıt verdi.

Aydemir: ‘Günlerdir evde sessizce oturuyorum ama bugün o kadar çok video aldım ki. Orada oturanlardan biri çarpık. Hayatta kalan kişi hayatı boyunca hiçbir zaman taş üstüne taş bırakmadı. “Hiçbir başarısıyla anılmayan biri orada burada oturup tarihin en başarılı kadınlarını ağzından köpükler saçarak eleştiriyor” dedi.

sema aydemir 1

Survivor Sema Aydemir de kendisini tanımadığını söyleyen Hanzade Durmuş’a; “Dükkanınızın sahibi kimdi?” “Muhtemelen idari emirle mağazadan tahliye edildiğin için çok kızgınsın” dedi.

sema aydemir 2

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lütfü Savaş'ın tepkisi!  o saldırdıLütfü Savaş’ın tepkisi! o saldırdı
Yurt dışına çıkamadı, hemen geri döndü! Yurt dışına çıkamadı, hemen geri döndü! “Sefil bir hayat bu” dedi
Yün sutyeni ve süper minisiyle poz verdi!  Yorumlar yağdı Yün sutyeni ve süper minisiyle poz verdi! Yorumlar yağdı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking