Güncel Haberler

Ünlü oyuncu Berna Biber sosyal medyada yediği en çirkin linci anlattı! Periscope yayınında yaşadıkları şoke etti! Duyanlar ‘çok iğrenç’ dedi

Yarım Elma dizisindeki Şebboy karakteriyle anılan ünlü oyuncu Berna Biber, daha sonra Recep İvedik ve Kırmızı Oda gibi birçok başarılı projede yer aldı.

Aynı zamanda şarkıcı olan Berna Biber, besteleriyle geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. Uzun süredir ortalıkta görünmeyen ünlü isim, artık söz konusu YouTube kanalına konuk oluyor.

YAŞADIĞI EN KÖTÜ LİNCİLİĞİNİ ANLATTI

Kilosu nedeniyle yaşadığı zorlukları açıkça anlatan ünlü isim, uğradığı en kötü linç olayını sosyal medyada anlatırken duyanlar inanamadı.

Bern 2

Periskop yayını sırasında bir arkadaşının da yanında olduğunu söyleyen Berna Biber, şunları söyledi: 'Hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Şok olmuştum. Bana dedi ki: Eğer 150 kiloysan vajinanın ağırlığı ne kadardır? Dedi.

Bern Pepe .2

Bu soruya verdiği yanıttan dolayı linç edildiğini söyleyen Biber, şunları söyledi: “Bana 'Sen kamuoyuna mal olmuş bir sanatçısın' dediler. İnsanlarla bu şekilde konuşmamız gerekiyor.”

Bern Pepe

'MÜLK OLMAK DAHA FAZLA…'

Bu eleştirilere şu cevabı verdi: “Kamu malı olmak başka, kamu malı olmak başka.” Kamu malı değiller. Onun da “Kimse benimle bu şekilde konuşamaz” şeklinde yanıt verdiğini söyledi.

Ünlü isme sorulan bu soruyu duyanlar, “Bu çok iğrenç”, “İnsanlar ne kadar arsız”, “Bu çok kaba” yorumlarını yaptı.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hayranlarını korkuttu!  Aceleyle hastaneye kaldırıldıHayranlarını korkuttu! Aceleyle hastaneye kaldırıldı
Zor günlerden geçiyor... Zor günler yaşıyor… Yeşilçamlı “Bacak Hanım” şimdi de kuyumcu tezgahı açtı.
Resim güncellendi!  Marilyn Monroe'ydu!  Pozlar mesele... Resim güncellendi! Marilyn Monroe'ydu! Pozlar mesele…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu