Güncel Haberler

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydınlıları ‘Trekking Aydın’ etkinliğinde buluşturdu – GÜNDEM

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla düzenlediği “Aydın Yürüyüşü” etkinliğiyle vatandaşları buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği trekking etkinliğinde Aydın’lı doğaseverler ve sporcular bir araya geldi. Aydın’ın tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri arasında doğa yürüyüşleri Ocak ayı sonuna kadar devam edecek. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm Aydınlıları doğa yürüyüşlerine katılarak Aydın’ın eşsiz güzelliklerini keşfetmeye davet etti.

Yürüyüşler bu kez Davutlar ile Kuşadası’ndaki Kurşunlu Manastırı arasında güzel rotalarda devam etti. Doğa tutkunları, 8 kilometrelik parkuru birlikte yürüyerek eşsiz manzaranın keyfini çıkardı.

17 Aralık Pazar günü Efeler’e bağlı Ambarcık Köyü ile Tabakhane deresi arasında ücretsiz doğa yürüyüşleri yapılacak; 31 Aralık Pazar günü Bağarcık Köyü ile Koçarlı’daki Stilyos Manastırı arasında; 14 Ocak Pazar Söke’nin Göktepe Karadere vadisinde; 28 Ocak Pazar günü Karacasu’da Yukarı Görle ile Arapapıştı arasında devam edecek.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking