Güncel Haberler

Eurovision’da İsrail protestosu! Canlı yayın bir anda kesildi o mesaj paylaşıldı: ” Şimdi ateşkes”

İkinci Eurovision yarı finali İsrail'in Gazze'de gerçekleştirdiği katliamın gölgesinde gerçekleşti. Tüm eleştiri ve tepkilere rağmen İsrailli aday Eden Golan yarı finalde yer aldı. Eurovision'a katılan İsrailli yarışmacı sahnede yuhalandı.

İLETİM BİRDEN KESİNTİYE UĞRADI

Flamanca yayın yapan VRT, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla İsveç'in Malmö kentinde düzenlenen ikinci Eurovision yarı finalinin başlangıcında yayını durdurdu. Kanal mavi ekranda;

İleti

“Bu bir endüstriyel eylemdir. İsrail Devleti'nin insan hakları ihlallerini kınıyoruz. Üstelik İsrail basın özgürlüğünü yok ediyor. Bu nedenle yayınımıza bir süre ara veriyoruz. “Hemen ateşi kesin” dedi.

İki Belçikalı bakan daha önce Gazze'de sivillere yönelik saldırılar devam ettiği sürece İsrail'in Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmaması gerektiğine inandıklarını belirtmişti.

eurovision

O ANLARA YAPILAN YORUMLAR

Sosyal medyada yaşanan tüm bu gelişmeler; “İsrailli yarışmacı oraya asla konulmazdı”, “Neredeyse ıslık çalmak yeterliydi”, “Yayının kesilmesi güzel bir protestoydu” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sevgilisine verdiği pozlarla tepki çekti!  Eski eşten tesadüfi sözlerSevgilisine verdiği pozlarla tepki çekti! Eski eşten tesadüfi sözler
Son paylaşımı çok konuşuldu! Son paylaşımı çok konuşuldu! “Onun kucağında poz verdiğinde…”
Annesiyle verdiği poz ortalığı karıştırdı: Annesiyle birlikte verdiği poz sansasyon yarattı: “Yeter…”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu