Güncel Haberler

Vatandaş, Mansur Yavaş’ı örnek vererek eleştirdi! Altınok: ‘Seni 20 dakika dinleyemeyiz’

Bir Ankaralı ise AK Partili olduğunu ve minibüs şoförlüğü yaptığını söyledi. Cumhur İttifakı Ankara adayı Turgut Altınok’a Mansur Yavaş’ı örnek vererek AK Parti yetkililerini azarladı.

“BUGÜN ANKARA’DA NEDEN MANSUR YAVAŞ’I KONUŞUYORUZ”

Toplantıya katılan, AKP’li olduğunu ve Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok’un minibüs şoförü olduğunu söyleyen bir vatandaş, şunları söyledi: “Minibüs şoförlüğü adına verilen sözler yerine getirilmedi. Çünkü bugün Mansur’u konuşuyoruz. Yavaş Ankara’da. Artık buradan tüm sonuçları sizin lehinize çıkarmamız lazım.” “Tartışmak değil, nasıl yapacağımızı tartışmamız lazım. Mansur Yavaş’ın belediye başkanı hakkında konuşursak, bugün Ankara’da yaşananlar Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bakanlarının, milletvekillerinin ve il başkanlarının sayesindedir.” .

ALTINOK: ‘TOPLANIRSA İYİ OLUR’

Vatandaş, “Başkanım, birçok bakanınız, birçok milletvekiliniz, birçok il başkanınız söz verdi. Minibüs işi adına hiçbiri sözünü tutmadı” derken Altınok araya girerek, “Alırsanız daha iyi olur” dedi. birlikte. Bunu sizden başka bilen var mı? Bırakın onlar da konuşsun.”

Altınok’un bu sözlerine vatandaş şu cevabı verdi: “Sayın Başkan, konuyu lehinize çevirmem lazım, yoksa iyiyim, hoş geldiniz der ve 1 Nisan sabahına mağlup uyanırsınız.” Altınok, “Yapacağını söylemiştin” dedi.

“20 DAKİKA SİZİ DİNLEYEMİYORUZ”

Sözcü TV’nin haberine göre, minibüsçüler sessiz kalmayınca Altınok, “Durun bir dakika, oturun. 20 dakika sizi dinleyemiyoruz o yüzden programa buradan geçeceğiz.”

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Havada terör anları!  En az 50 yolcu yaralandıHavada terör anları! En az 50 yolcu yaralandı
Bakırköy'de kamyon üst geçide çarpıp otomobili devirdi: 4 kişi hayatını kaybetti.Bakırköy’de kamyon üst geçide çarpıp otomobili devirdi: 4 kişi hayatını kaybetti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Türkiye'yi bağımsız bir devlet haline getirdik"Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar! “Türkiye’yi bağımsız bir devlet haline getirdik”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu